Disclaimer: The views, suggestions and opinions expressed here are the sole responsibility of the experts. No ZEX PR Wire journalist or Editor was involved in the writing and production of this article.

Čínská vláda představila řadu případů využití sítě s blockchainovou infrastrukturou, které zahrnují inteligentní města, registraci identity a řešení pro ukládání dat. Společnost Huobi China byla v rámci zahájení využívání této sítě jmenována jako jeden ze čtyř základních poskytovatelů rámcových služeb BSN.

Tato síť BSN je více než síť, která bude provozována pouze v Číně. V Číně se osvědčila jako efektivní a životaschopná, stejně jako škálovatelná a byla přijata celosvětově. Síť je již testována ve více než 84 městech v Hongkongu a Singapuru.

Podle dokumentu sdíleného s veřejností 25. dubna na tiskové konferenci na téma komercializace sítě BSN tato síť prostřednictvím svých telekomunikačních členů zaregistrovala 128 městských uzlů a doufá, že do konce letošního roku bude využívat až 200 dalších městských uzlů.

Společnost Huobi China dokončila jeden z rámců, který bude integrován do sítě BSN do července 2020. Veřejnost bude mít brzy přístup k rámci blockchainu podporovaného společností Huobi China. 

Yuming Yuan, generální ředitel společnosti Huobi China, hovořil o projektu a jeho velkých ambicích a také o vlastním chápání role společnosti Huobi China.

„Skutečnost, že společnost Huobi Čína byla vybrána jako jeden ze čtyř poskytovatelů základních rámců pro síť BSN, je novým milníkem. Jsme uznáváni jako jeden z předních podniků v blockchainovém průmyslu a naše schopnosti v oblasti výzkumu, realizace projektů a partnerství při budování integrovaného blockchainového ekosystému jsou v programu sítě BSN velmi potřebné,” uvedl pan Yuan.

Tento projekt je v globálním měřítku bezprecedentní. Zvýšený zájem o blockchain v Číně byl zmiňován mnohokrát, ale implementace sítě BSN je vyjádřením této ambice. 

Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/1164704/HuobiChinaPlayPivotalRole.jpg

SOURCE Huobi China