Disclaimer: The views, suggestions and opinions expressed here are the sole responsibility of the experts. No ZEX PR Wire journalist or Editor was involved in the writing and production of this article.

Monitorovací a komunikační aplikace, která poskytuje přehled o nákaze COVID-19 v reálném čase

SINGAPUR, 28. dubna, 2020 /PRNewswire/ — Společnost Maxonrow je poctěna partnerstvím se společností Avantas Tech pro představení velmi vítaného řešení MedsLOCK, které pomáhá v celosvětovém boji proti nákaze COVID-19.

MedsLOCK je komunikační a monitorovací platforma poskytující údaje v reálném čase, která využívá blockchain společnosti Maxonrow. Platforma byla navržena společností Avantas Tech s využitím technologií společnosti Maxonrow tak, aby do jediného rozhraní spojila všechny relevantní aspekty monitorování pandemie v reálném čase, jako jsou údaje o lékařském dodavatelském řetězci, údaje o pacientech, aktualizace zón uzamčení, informace o dárcích krve a další.

„Ochrana soukromí je v době této pandemie klíčovou záležitostí a blockchainové platformy zajišťují sdílení informací bez ohrožení soukromí. Prostřednictvím řešení MedsLOCK pouze zajišťujeme, že k toku dat přidáme důvěru,” řekl Muhammad Salman Anjum, generální ředitel společnosti Avantas.

Přestože v některých zemích jako Itálie a Čína již snad bylo dosaženo vrcholu pandemie COVID-19, očekává se, že pandemie bude mít valivý dopad na další oblasti světa. Například Indie a Pákistán procházejí počátkem či polovinou své karanténní fáze a země Jižní Ameriky, jako je Brazílie, se snaží zploštit křivku nákazy.

Neustálé sledování šíření choroby, přiměřená doba odezvy a monitorování během fáze zotavení jsou klíčové, protože pokračuje valivé šíření nákazy. V této souvislosti může sdílená a transparentní povaha základního (a regulovaného) blockchainu, jako blockchainu společnosti Maxonrow, ve spojení s komplexní povahou řešení, jako je MedsLOCK, hrát významnou roli v boji s nákazou COVID-19.

O společnosti Maxonrow

Maxonrow je přední technologická společnost, která se zavázala budovat bezpečný a efektivní digitální svět. Společnost vyvíjí řadu produktů a služeb využívajících technologie blockchainu se zaměřením na zvyšování bezpečnosti a efektivity v digitálních procesech, včetně DMS (systém správy dokumentů), tokenizačních služeb (FT & NFT) a řešení digitálních peněženek.

Společnost aktivně spolupracuje s globálními regulačními orgány a vládami na budování zdravého ekosystému pro vzkvétání nových technologií. Díky společnosti Maxonrow můžete využívat všechny výhody, které nabízí blockchain, aniž byste obětovali regulační dohled.

Více informací naleznete na webových stránkách www.maxonrow.com.

O řešení MedsLOCK

Řešení MedsLOCK 1.0 společností Avantas Tech a Maxonrow je monitorovací, kontrolní a komunikační ekosystém, který poskytuje vládním agenturám, představitelům ve zdravotnictví a dalším důležitým zúčastněným stranám v reakci na pandemii COVID-19 přehled v reálném čase.

Řešení MedsLOCK 1.0 využívá technologie blockchainu a umělé inteligence. Protože klíčem k přijímání informovaných rozhodnutí během vypuknutí COVID-19 jsou data, hlavním cílem systému MedsLOCK je, aby sběr a výměna dat o nákaze COVID-19 mezi zúčastněnými stranami byly automatizované, transparentní a důvěryhodné interakce v reálném čase prostřednictvím sdílené a synchronizované databáze.

Více informací naleznete na webových stránkách www.MedsLOCK.com.

Related Links

http://www.maxonrow.com

SOURCE Maxonrow